Nuk ndalen aksidentet dhe përgjakja e rrugëve/ Makina përmbyset në Dibër, humb jetën 20-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nuk ndalen aksidentet dhe përgjakja e rrugëve/ Makina përmbyset në Dibër, humb jetën 20-vjeçari

Aksidentet automobilistike dhe përgjakja e rrugëve duket se nuk kanë të ndalur.

 

Ditën e sotme, një makinë që drejtohej nha një 18-vjeçar ka dalë nga rruga në fshatin Melan, disa metra në afërsi të rrugës nacionale.

 

Advertisement

Në momentin e aksidentit në makinë kanë qenë dy persona, ndërsa viktimë ka mbetur pasagjeri, 20-vjeç. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit, i cili nuk ka pësuar dëmtime.

 

Dibër/Informacion paraprak

 

Advertisement

Sot, rreth orës 14:15 në rrugën dytësore të fshatit Melan, shtetasi R.K., 18 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Golf”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe mjeti ka dalë nga rruga.

 

Si pasoje e aksidentit ka humbur jetën pasagjeri shtetasi A.S., 20 vjeç.

 

Advertisement

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen e rrethanave të aksidentit

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy