Operacion antidrogë/ Policia kontrolle në zona të ndryshme, lëshohen 15 urdhërarreste

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Operacion antidrogë/ Policia kontrolle në zona të ndryshme, lëshohen 15 urdhërarreste

Policia e Shtetit ka organizuar një operacion antidrogë, ku raportohet se janë ekzekutuar të paktën 15 urdhërarreste.

 

Bëhet fjalë për kultivim lëndësh narkotike në zona të ndryshme të Tiranës.

 

Advertisement

Nga të dhënat e para mësohet se operacioni është shtrirë në zona periferike të Tiranës, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës. Operacioni është në vijim, ndërsa ende nuk ka një njoftim zyrtar të policisë.

 

Policia ka evidentuar raste të ndryshme të kultivimit të lëndëve narkotike në zona të ndryshme të vendit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy