Operacioni antidrogë/ I fshehur në konservë peshku, si trafikohej kanabisi në Shqipëri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Operacioni antidrogë/ I fshehur në konservë peshku, si trafikohej kanabisi në Shqipëri

Lënda narkotike kanabis fshihej dhe në konserva peshku. Pamjet e siguruara nga operacioni antidrogë në mbarë vendin, tregon se kanabisi në Shqipëri në forma të ndryshme, ndërsa krimi i fundit dhe një herë sofistifikimin për të kontrolluar policinë.

 

Megaoperacioni antidrogë është krijuar në shumë qytete të Shipërisë, ndërsa në pranga janë 200 persona. 112 urdhërarreste janë prerë vetëm në kryeqytet. , uniformat blu vijojnë të kërkojnë për të vendosur në pranga të tjera persona.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy