Parashikimi i motit, e mërkurë 16 nëntor

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Parashikimi i motit, e mërkurë 16 nëntor

Ditën e mërkurë moti parashikohet me vranësira të dendura në veri dhe në pjesën tjetër me vranësira e kthjellime.

 

 

Reshje shiu në veriperëndim gjatë ditës me intensitet mesatar. Në orët e vona të mbrëmjes reshjet do të përfshijnë të gjithë vendin. Në veriperëndim dhe bregdet gjatë mbrëmjes vonë reshjet do të marrin karakter rrebeshesh me rrufe dhe shtrëngata.

Advertisement

 

 

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut mesatare e përkohësisht e vrullshme në bregdet. Valëzimi i forcës 3 dhe 4 ballë.

 

Advertisement

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 2 deri 17°C

në zona e ulëta 5 deri 23°C në zona bregdetare 12 deri 23°C

Ju urojmë një ditë të mbarë!

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy