Parashikimi i motit për ditën e sotme

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Parashikimi i motit për ditën e sotme

Dita e martë e 19 shtatorit pritet të karakterizohet nga mot i qëndrueshëm në të gjithë qarqet ku nuk pritjen reshje.

 

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 19 / 30 °C, në vendet e ulëta 18 / 32 °C dhe në vendet malore 13 / 27 °C.

 

Advertisement

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy