Pas Bashës, edhe Alibeaj nis takimet me strukturat e PD-së

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas Bashës, edhe Alibeaj nis takimet me strukturat e PD-së

Pas ish-kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, edhe kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj po zhvillon takime me demokratët në bazë.

Alibeaj ka zhvilluar sot takimeme strukturat e PD-së në Fier.

Advertisement

‘Takimin me strukturat e PD-së, në Fier. Bashkëbisedim me anëtarë të kryesisë dhe drejtues grupseksionesh të kësaj dege dhe mbi të gjitha takim mes miqsh e kontributorësh historikë, të ditëve më të vështira. Së bashku me Kryetarin e degës së PD-së Fier, Agron Kapllanaj dhe me kolegët e qarkut, Eralda Tase Bano, Ilda Dhori dhe Saimir Korreshi.’– shkruan Alibeaj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy