Pas përplasjes së fëmijës në Himarë, Arjan Tase vë duart në kokë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas përplasjes së fëmijës në Himarë, Arjan Tase vë duart në kokë

Ky që shikoni në foton e mësipërme është Arjan Tase, efektivi i policisë i cili teksa drejtonte një skaf në plazhin e Potamit i mori jetën një fëmije 5-vjeçare.

 

Pas përplasjes së fëmijës, Arjan Tase ka vënë duart në kokë.

 

Advertisement

Arjan Tase, aktualisht mban detyrën me gradën Komisar dhe me detyrë Shef i Seksionit të Policimit në Komunitet në Komisariatin e Policisë Elbasan.

 

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë ka ngritur menjëherë një grup të posaçëm hetimor për hetimin dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

 

Advertisement

Aktualisht, shtetasi Arjan Tase ndodhet i shoqëruar në Komisariatin e Policisë Himarë.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy