Plagosi me thikë të riun, vihet në pranga 20-vjeçari në Sarandë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Plagosi me thikë të riun, vihet në pranga 20-vjeçari në Sarandë

Një plagosje me thikë është regjistruar këtë të enjte në Sarandë. Policia ka identifikuar dhe vënë në pranga një 20-vjeçar, të dyshuar si autor i plagosjes.

 

Ngjarja ka ndodhur gjatë një konflikti çasti që ka degraduar në përdorimin e thikës. 21-vjeçari i plagosur ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Materialet proceduarale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Sarandës, për veprime të mëtejshme.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy