Plagosje me thikë në Shijak, 14-vjeçari përfundon në polici

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Plagosje me thikë në Shijak, 14-vjeçari përfundon në polici

Shijak- Një 20-vjeçar me iniciale R.K ka përfunduar në spital, pasi është plagosur me thikë nga një 14-vjeçar.

Policia e Shijakut bën me dije se i mituri  ka plagosur me mjet prerës (thikë), për motive të dobëta shtetasin R. K, 20 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërsa 14-vjeçari është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme procedurale.

Njoftimi policisë

Advertisement

Shijak/ Plagosi me mjet prerës një 20-vjeçar, shoqërohet autori i dyshuar.

Rreth orës 21:30, në lagjen “Popullore”, Shijak, shtetasi i mitur S. J., 14 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës (thikë), për motive të dobëta shtetasin R. K, 20 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Shtetasi S. J, është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit të gatshëm po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin ligjor të rastit./vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy