Plas sherri në Tiranë/ Goditet me thikë 24-vjeçari, autori largohet nga vendngjarja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një plagosje me mjet prerëska ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

 

Mësohet se në rrugën “Dine Hoxha”, shtetasi D. H., gjatë një konflikti, një person dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin A. T., 24 vjeç, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Advertisement

Si pasojë 24-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 03.06.2023, në rrugën “Dine Hoxha”, shtetasi D. H., gjatë një konflikti dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin A. T., 24 vjeç, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Si pasojë 24-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy