Rama në SHBA/ Takohet me presidentin Joe Biden

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama në SHBA/ Takohet me presidentin Joe Biden

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë zhvilluar një takim me familjen presidenciale, Joe dhe Jill Biden.

Advertisement

Kjo gjë u konfirmua nga vetë Rama, i cili shpërndau një foto në Facebook nga takimi i tyre.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy