Sekuestrohen mbi 1 kg kokainë në Tiranë, dy të arrestuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sekuestrohen mbi 1 kg kokainë në Tiranë, dy të arrestuar

Fatjon Çiçi dhe Envis Gorellari janë arrestuar nga policia e Tiranës në kuadër të operacionit “Tempulli 2”.

Uniformat blu kanë gjetur dhe sekuestruar 1 kg e 500 gramë lëndë e dyshuar narkotike kokainë.

 

Në njoftimin zyrtar thuhet se në Bulevardin e Kasharit, shërbimet e policisë kanë lokalizuar shtetasit Fatjon Çiçi, 37 vjeç dhe Envis Gorellari, 37 vjeç.

Advertisement

Gjatë kontrollit fizik dhe të banesës së shtetasit Envis Gorellari, shërbimet e Policisë, i gjetën rreth 1 kg e 500 gramë lëndë të dyshuar narkotike kokainë.

Lënda narkotike së bashku me dy aparate celulare dhe një automjet, u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Në kërkim është shpallur bashkëpunëtori i dy të arrestuarve./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy