Shpërthim tritoli në Fresk/ Lënda plasëse në një fasoneri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shpërthim tritoli në Fresk/ Lënda plasëse në një fasoneri

Një shpërthim tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dijse se shpërthimi ka ndodhur në një fasoneri afër Bunkartit.

 

Advertisement

Si pasojë e shpërthimit janë shkaktuar vetem dëme materiale.

 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave dhe identifikimin e autorëve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy