Shtrëngime duarsh dhe të buzëqeshur/ Rama takon presidentin Biden, në Spanjë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shtrëngime duarsh dhe të buzëqeshur/ Rama takon presidentin Biden, në Spanjë

Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë zyrtare në Spanjë ku merr pjesë në punimet e Samitit të NATO-s që zhvillohet sot dhe nesër në Madrid.

Gjatë samitit Rama ka takuar presidentin amerikan, Joe Biden. Në një video të publikuar nga Rama duken disa momente kur Rama bisedon dhe buzëqesh me Biden.

Advertisement

Shtrëngime duarsh dhe të buzëqeshur/ Rama takon presidentin Biden, në Spanjë

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy