Vrau familjarët e ish-bashkëshortes, ky është autori i krimit të rëndë në Paskuqan

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vrau familjarët e ish-bashkëshortes, ky është autori i krimit të rëndë në Paskuqan

Ky që shihni në foton mëposhtë ëshët Ramazan Kuka, autori i dyshuar i krimit të rëndë në Paskuqan. Kuka dyshohet se mesditën e kësaj të mërkure ka hyrë në banesën e ish-bashkëshortes së tij dhe ka hapur zjarr me breshëri. Si pasojë, nga të dhënat paraprake mësohet se dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur.

Kujtime Hysa, një nga të plagosurat mësohet se është është jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmë mjekësore.

 

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Advertisement

 

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy