Zbardhet ngjarja në Vaun e Dejës; 21-vjeçarja plagosi Zef Palokën, 68-vjeç

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zbardhet ngjarja në Vaun e Dejës; 21-vjeçarja plagosi Zef Palokën, 68-vjeç

Nikoleta Nikaj eshte autorja e plagosjes se shtetasit Zef Paloka ne Vaun e Dejes.

 

68-vjecari u paraqit mbremjen e se enjtes ne spitalin e Shkodres me plage thike.

 

Advertisement

Mbetet ende te sqarohen rrethanat e ngjarjes.

 

Vau i Dejës/Informacion paraprak

Rreth orës 21:30, në urgjencën e Spitalit Rajonal Shkodër ka mbërritur për ndihmë mjekësore shtetasi  Zef Paloka, 68 vjeç, banues në  Vaun e Dejës, i plagosur  me mjet prerës (thikë).

Advertisement

Shërbimet e Policisë kanë reaguar menjëherë, duke  identifikuar dhe kapur autoren e dyshuar të plagosjes, një 21 vjeçare, banuese në Vaun e Dejës, e cila po shoqërohet në Komisariatin e Policisë Vau i Dejës, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit po punon për sqarimin e rrethanave të sakta të ngjarjes dhe dokumentimin ligjor të këtij rasti.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy