“A dola keq mbrëmë?”, Dijonisi kërkon mendim nga Valeri për debatin me Glorian

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“A dola keq mbrëmë?”, Dijonisi kërkon mendim nga Valeri për debatin me Glorian

Dijonisi ka biseduar me Valerin për spektaklin e mbrëmshëm, ku ky i fundit u përfshi në një debat me Glorian.

Dijonisi kërkoi mendimin e Valerit nëse ai gaboi në sjelljen ndaj Glorias.

Valeri e këshilloi që ai të bëjë kujdes për mënyrën si shprehet dhe të tregojë respekt edhe nëse ka të drejtë.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Dijonisi: Dola keq mbrëmë?

Valeri: Jo, smë le përshtypje. Me femren është pak vështirë s’mund të lëshosh gojën.

Dijonisi: Po a s’mundem të flas?

Valeri: Jo se je i ri dhe del vulgar, ajo është vajzë e bukur dhe s’mund të flasësh ashtu.

Advertisement

Dijonisi: Por prapë, s’mundesh të viktimizohesh. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy