Anulohet spektakli? Gledisi u lexon zarfin fermerëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Anulohet spektakli? Gledisi u lexon zarfin fermerëve

Agai u ka bërë një rreng fermerëve për 1 prillin, pak para nisjes së spektaklit.

Buçko ka lexuar një zarf të dërguar në “Fermën VIP”, ku thuhet se është anuluar spektakëli.

Asnjë nga fermerët nuk e kanë besuar dhe kanë qeshur kur Gledisi e ka lexuar.

“Fermerë, për shkak të një situate që ka ndodhur jashtë, prime për sot është anuluar”, ka lexuar Gledisi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy