Fillojnë aludimet për spektaklin e sotëm, Gledisi: Niko mund të dalë me pak i preferuari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fillojnë aludimet për spektaklin e sotëm, Gledisi: Niko mund të dalë me pak i preferuari

Teksa po qëndrojnë në dhomën e gjumit Dijonisi dhe Gledisi janë duke biseduar sesi do të shkojë spektakli sonte.

Gledisi ka aluduar se më pak të preferuarit do të jenë Niko, Elsa dhe Roberti.

Gjithashtu dhe Dijonisi ka ndarë të njëjtin mendim me të, por ka aluduar se dhe Rigelsa mund të jetë tek më pak të preferuarit.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Gledisi: Më pak të preferuarit kam dyshime. Niko mund të dali dhe një tjetër.

Dijonisi: Kush thua ti?

Gledisi: Kush mendon ti?

Dijonisi: Unë mendoj ajo, sjam duke përmendur emra, Niko dhe Rigelsa.

Advertisement

Gledisi: Jo ajo jo, i kanë ardhur 3 drona sot.

Dijonisi: Kur sot?

Gledisi: Po se kishte të drejtë se i ranë në qaf. Mund të dali Elsa dhe Niko tek më pak të preferuarit, por unë kam më shumë dyshime tek Niko dhe Roberti. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy