“Fjetëm si bosa”, Xhesika dhe Gledisi “thumbojnë” fermerët e tjerë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Fjetëm si bosa”, Xhesika dhe Gledisi “thumbojnë” fermerët e tjerë

Gledisi dhe Xhesika ishin fermerët e parë që fjeten tek shtëpia e të privilegjuarve.

Sapo janë zgjuar dyshja ka shkuar në verandë dhe kanë “thumbuar” Marianën dhe Florianin dhe janë shprehur se kanë fjetur si “bosa”.

Gledisi pyeti Marianën se çfarë kanë thënë fermerët e tjerë për ta, ndërsa aktorja ka bërë shaka dhe ka thënë se të tjerët thanë se do ta bëjnë “synet”.

Shakaja e aktores ka shkaktuar të qeshura mes tyre.

Advertisement

Pjesë nga biseda:

Gledisi: Kemi fjetur si bosa atje në qetësi.

Mariana: Si ke fjetur ti? Hajde këtu.

Xhesika: Si bosa thot ky, nesër do ta sjell këtu. Hajde këtu ti.

Advertisement

Floriani: Po ishin mirë mo.

Gledisi: Marianë a ka thënë kush gjë për ne?

Mariana: Thanë do ta bëjmë synet. Po pra, ti do ti këndosh.

Floriani: Kemi dhe një fustan brenda do të veshim një fund të shkurtër. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy