Artemisa dhe Egzoni në mision, duhet të çojnë gjela deti në kotec

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Artemisa dhe Egzoni në mision, duhet të çojnë gjela deti në kotec

Agai ka dërguar disa gjela deti në “Ferma VIP”, ku fermerët kanë si përgjegjësi të kujdesen për to.

Detyra e parë që iu ngarkua fermerëve ishte që t’i largonin ato nga plevica dhe t’i dërgonin në kotec.

Me shumë vështirësi fermerët arritën ta përmbushin detyrën e tyre. /vizionplus.tv/

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy