Djathi në napë, Sokoli në pritje të ushqimit dhe lojëra në vaskë, çfarë po ndodh në “Ferma VIP”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Djathi në napë, Sokoli në pritje të ushqimit dhe lojëra në vaskë, çfarë po ndodh në “Ferma VIP”

Mesdita i ka gjetur fermerët duke bërë aktivitete të ndryshme. Valeri ka mësuar se si të bëjë djathë në një napë, ndaj i kushtoi shumë kohë këtij aktiviteti.

Por duket se një “fermer” nuk largohet nga kuzhina dhe ai është Sokoli. Teksa fermerët po përgatisin drekën ai është shfaqur aty në pritje të ushqimit.

Më pas Gloria nisi të luajë me Sokolin, ku duket se ai po i fshihej në mënyrë që ajo ta kërkonte atë kudo.

Nga ana tjetër, Flori ka kaluar disa momente relaksi na vaskë. Kryefermeri duket se po shijon luksin që i ofron posti i tij. /vizionplus.tv

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy