Çfarë ndodhi? Xhesika shpërthen në lot papritur në Ferma VIP, pranë i gjendet Flori

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Çfarë ndodhi? Xhesika shpërthen në lot papritur në Ferma VIP, pranë i gjendet Flori

Xhesika Poli, një ndër fermeret më aktive në Ferma VIP ka patur një moment delikat mëngjesin e sotëm.

Këngëtarja ka shpërthyer në lot teksa ishte në stallë duke u marrë me punët e mëngjesit. Pranë saj është gjendur aktori Florian Agalliu i cili është kujdesur për të dhe e ka mbajtur afër.

“Jam vetëm”, ka thënë Xhesika e cila më pas ka mbledhur veten dhe është larguar./vizionplus.tv

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy