“Jam mësuar vetëm”, Xhesika rrëfen detaje nga jeta e saj me Gledisin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Jam mësuar vetëm”, Xhesika rrëfen detaje nga jeta e saj me Gledisin

Xhesika dhe Buçko kanë shkuar tek shtëpia e luksit për tu qetësuar.

Teksa Xhesika po rregullonte gjërat e saj, ajo i ka treguar më shumë gjëra rreth vetes së saj Gledisit.

Këngëtarja është shprehur se ajo ka qëndruar për 15 vite vetëm dhe nuk i bën përshtypje vetmia.

Ajo ka rrëfyer se ka përballuar jetën e saj vetëm dhe hyrja në fermë  nuk e tremb atë, pasi ka një karakter të fortë dhe është e organizuar.

Advertisement

Xhesika lë të kuptohet se ajo mund t’përballojë sfidat e fermës sepse ka një karakter të fortë. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy