“Duhet të jemi më të sjellshëm”, Albano kritikon fermerët, Xhesika: Nuk kam ardhur për të bërë krushqi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Duhet të jemi më të sjellshëm”, Albano kritikon fermerët, Xhesika: Nuk kam ardhur për të bërë krushqi!

Albano ka kritikuar sjelljen e fermerëve gjatë spektaklit të mbrëmshëm dhe ka kërkuar të jenë më të sjellshëm.

Aktori ka kritikuar sjelljen e vajzave të “Fermës VIP” dhe u ka kërkuar atyre të shmangin debatet.

Kritikat e tij nuk janë pritur mirë nga Xhesika, ku është përgjigjur se ajo ka lojën e saj dhe nuk ka si qëllim të bëjë “krushqni”.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Albano: Po flisja në lidhje me atë që ndodhi dje gjatë spektaklit, duhet të jemi pak më të sjellshëm.

Mariana: Edhe zënkat duhen, sidomos gjatë spektaklit duhet të ketë debate.

Albano: Mirë moj mirë, por jo kjo sjellje nga vajzat.

Xhesika: Kush bëri debat me Albanon?

Advertisement

Mariana: Jo moj jo, e ka për spektaklin se filluan të ziheshin vajzat. Duhet të ketë debate.

Xhesika: Skemi ardhur këtu për të bërë krushqni, unë kam lojën time ti ke tënden. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy