“Askujt nuk iu bë qejfi për Buçkon”, Albano i përgjigjet Xhesikës: Penalizoi veten me mysafirin që zgjodhi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Askujt nuk iu bë qejfi për Buçkon”, Albano i përgjigjet Xhesikës: Penalizoi veten me mysafirin që zgjodhi

Fermerët kanë diskutuar fitoren e Gledisit si kryefermer dhe qëndrimin e tij në shtëpinë  e luksit.

Xhesika, shoqëruesja e tij, është shprehur se askujt nuk i është bërë qejfi që ai fitoi.

Deklarata e saj është kundërshtuar nga Albano, i cili tha se Gledisi penalizoi veten me mysafirin që zgjodhi.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Xhesika: Mariana e di pse është sot kështu Buçko? Sepse Buçko dje pa që askush nuk gëzoi për gëzimin e tij. Askush nuk e përcolli, askush nuk erdhi për ta përcjellë me karrocë. Karrocja e Dylit! Erdhi karrocja e Dylit!

Gledisi: Asnjë nuk doli të më shohë.

Floriani: Nuk dolëm nga gjesti.

Xhesika: Çfarë the Floro?

Advertisement

Albano: Mos bërtit! Askush s’kishte gjë me ty Buçko, ty të çonim super ne.

Mariana: Ishte një moment kritik.

Xhesika: E sheh që je penalizuar nga unë.

Albano: Ne ja themi në sy. Ti ke penalizuar veten me mysafirin që ke zgjedhur. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy