Babai i Meghan Markle tregon dhuratën e fundit që i bëri vajzës dhe përgjigjen që ajo i dha

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Babai i Meghan Markle tregon dhuratën e fundit që i bëri vajzës dhe përgjigjen që ajo i dha

Dihet tashmë që babai i ish-dukeshës herë pas here përpiqet të pajtohet me vajzën e tij duke bërë veprime të ndryshme. Shpesh herë jo të mira, si intervistat në media të ndryshme duke e akuzuar Meghan për nëj sjellje jo të mira.

Por, duket se ka ndryshuar taktikë pasi këtë herë i ka bërë një dhuratë asaj për ditën e lindjes.Një buqetë me trëndafila të kuq, mes të cilëve dy të verdhë që simbolizonin dy fëmijët e saj.

Advertisement

Përgjigjja e saj? Nuk i ka pranuar lulet dhe as nuk do të merret më me babin e saj./Living

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy