Debate dhe paragjykime, Dijonisi përplaset me Ditean: U mundove të më nxjerrësh keq në sy të popullit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Debate dhe paragjykime, Dijonisi përplaset me Ditean: U mundove të më nxjerrësh keq në sy të popullit

Gjatë spektaklit të sotëm u fol edhe për debatin mes Elsës dhe Rigelsës, i cili ka qenë një nga temat kryesore të diskutimeve mes fermerëve ditën e sotme.

Debati filloi pasi Dijonisi komplimentoi mënyren sesi vishet Rigelsa dhe lindën keqkuptime mes fermerëve të tjerë.

Dijonisi është shprehur se ai preferon që gruaja që ai të ketë përkrah të vishet në mënyrë serioze ndërsa Ditea është ndjerë e paragjykuar dhe i ka thënë se veshja është zgjedhje personale.

Dijonisi: u mundove të më nxjerrësh në sy të popullit sikur unë po gjykoj gocat me bark jashtë.

Advertisement

Ditea: Jo nuk u mundova, unë po  thoja që veshja është zgjedhje personale dhe nuk ka nevojë për komentim.

Ndërsa opinionistja Sonila Meço i ka thënë Diteas se Dijonisi mund të ketë dalë në këtë përfundim nga eksperiencat personale dhe se duhet të respektohet mendimi i tij. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy