Deklarata befasuese e këngëtares: Nuk doja të bëhesha nënë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja e njohur, Pink ka sjellë në jetë dy fëmijë. Në një intervistë për “Today” ajo ka treguar se nuk dëshironte të bëhej nënë.

“Me të vërtetë nuk doja të bëhesha nënë. Nuk doja të bëhesha mama. Nuk ishte në listën e gjërave që duhej të bëja.”

Advertisement

Mirëpo, sot, ka ndryshuar totalisht qëndrim. Me ardhjen në jetë të vajzës së saj të parë, Willow, gjithçka ndryshoi për këngëtaren.

“Linda Ëilloë dhe shprehja ‘të shikosh zemrën duke dalë nga vendi’ mori kuptim”, tha Pink.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy