Dijonisi zbulon arsyen pse qëndron në fermë: Unë rri këtu për inat të dy personave

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dijonisi zbulon arsyen pse qëndron në fermë: Unë rri këtu për inat të dy personave

Dijonisi ka treguar se ai po qëndron në “Ferma VIP” për inat të dy fermerëve të tjerë.

Ai është shprehur se do të kishte dalë më parë, por për të acaruar të tjerët, ai do të vazhdojë të qëndrojë në fermë.

Dijonisi e ka mbajtur mister identitetin e dy personave që e shtyjnë atë të qëndrojë më gjatë.

Megjithatë, ai bëri me dije se janë një djalë dhe një vajzë.

Advertisement

“Unë këtu rri për inat të dy personave. Unë do të kisha dalë që në ditën e dytë ose tretë, por për inat të tyre kam qëndruar. Është një vajzë dhe një djalë, përveç inatit të tyre unë po qëndroj dhe për mbështetjen që më kanë dhuruar nga jashtë sepse më kanë nxjerrë të preferuar”, tha Dijonisi. /vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy