“Dua tre djem dhe një vajzë”, Dijonisi flet për planet familjare me Marianën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Dua tre djem dhe një vajzë”, Dijonisi flet për planet familjare me Marianën

Mariana dhe Dijonisi po përgatisin drekën së bashku, ku dhe kanë biseduar për fëmijët.

Dijonisi është shprehur se ai dëshiron të ketë 4-5 fëmijë ose 3 djem dhe një 1 vajzë.

Deklarata e Dijonisit ka habitur Marianën dhe e ka pyetur përse nuk do 2 vajza, pasi vajzat janë

Dijonisi është shprehur se nuk do 2 vajza sepse vajza do të martohet dhe djemtë do të jenë me të.

Advertisement

Pjesë nga biseda:

Mariana: Unë kam një vajzë, ajo vajza ka një vajzë.

Dijonisi: Bukur, sa vjeçe e ke vajzën?

Mariana: Vajza ime është 37 vjeçe.

Advertisement

Dijonisi: E martuar?

Mariana: E martuar ka dhe një vajzë.

Dijonisi: Bravo. Unë qejf kam të kem 4-5 fëmijë.

Mariana: Kur të martohesh sa do të bësh ti?

Advertisement

Dijonisi: 4-5 fëmijë. I dua 3 djem dhe një vajzë.

Mariana: Po pse jo dy vajza?

Dijonisi: E rritë vajzën, vjen dhe ta merr burri.

Mariana: Siç do të marrësh edhe ti atë.

Advertisement

Dijonisi: Po pra. Po më mirë 2-3 djemë do të jenë prap me mua.

Mariana: Vajzat janë të mira.

Dijonisi: Normale që janë të mira, por e rrit dhe ta merr burri. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy