Dua Lipa poston pamjet përrallore nga Kep Merli në Ksamil: Vendi më i bukur në botë…

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dua Lipa poston pamjet përrallore nga Kep Merli në Ksamil: Vendi më i bukur në botë…

Pas disa ditësh në vendin tonë, pushimet e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa duket se janë drejt fundit.

Dua ka shprehur në rrjetet sociale se nuk është aspak e lumtur për këtë fakt sepse bregdeti shqiptar është si vend ëndrrash.

Advertisement

Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa shijon jugun e Shqipërisë. Kep Merlin në Ksamil e konsideron si vendin më të bukur në botë.

“Vendi i ëndrrave në botë. Kalova çdo ditë këtu ndërsa isha në bregdetin e Shqipërisë dhe nuk dua të largohem kurrë”, u shpreh Dua Lipa.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy