“Dua të rris një vajzë…”, mesazhi përlotës i Renisit për vajzën ditën e ditëlindjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Dua të rris një vajzë…”, mesazhi përlotës i Renisit për vajzën ditën e ditëlindjes

Vajza e Renisit ka festuar ditelindjen e saj të parë, teksa ky i fundit, gjendej larg saj.

Siç Renisi tregon, ajo ka mbushur një vjeçe.

Megjithatë, ai ka zgjedhur që ta urojë duke iu drejtuar kamerës.

“E dua shumë, është jeta ime, dua të rris një fëmijë të mirë dhe besoj se do ta bëj nëqoftë se Zoti më jep shëndet. Dua që ajo të jetë  një njeri i mirë, të jetë me shëndet dhe të luftoj për të drejtta e saj”, ka thënë Renisi. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy