E kritikuan për veshjen, Diola Dosti ironizon fansat: Ju përshëndes nga Maldivet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E kritikuan për veshjen, Diola Dosti ironizon fansat: Ju përshëndes nga Maldivet

Diola Dosti po shijon pushimet në Maldive, por si në çdo udhëtim tjetër të saj, nuk mungojnë video-mesazhet si nutricioniste.

Teksa bëntë xhiro me rroba banjo e biçikletë, Diola ka këshilluar nënat për ushqimin e fëmijëve.

Por kjo video ka marrë mjaft kritika nga ndjekësit për veshjen që ka zgjedhur. Gjithsesi Diola nuk është dakord dhe ka ironizuar ndjekësit me komente të tipit: Ju përshëndes nga Maldivet, jo nga spitali rajonal. Mpuç.

Diola Dosti, nëna e tre vajzave po shijon romancën me partnerin e saj të ri, Erolld Belegu./vizionplus.tv

Advertisement

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy