Emina Cunmulaj, shtatzënë për herë të tretë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Emina Cunmulaj, shtatzënë për herë të tretë

Modelja e njohur, Emina Cunmulaj do të bëhet nënë për herë të tretë.

Lajmin e ëmbël e ka zbuluar vetë ajo, përmes një fotoje në “Instagram”, ku shfaqej së bashku me dy vajzat e saj.

Me barkun e rrumbullakosur dhe e veshur me rroba banje, Emina bëri të ditur se është në pritje të një djali.

“Një djalë i vogël është rrugës dhe ne jemi të gjithë shumë të emocionuar”, ka shkruar ajo.

Advertisement

Emina është e martuar me biznesmenin Sam Nazarian, me të cilin ka dy vajza.

View this post on Instagram

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy