“Është shumë e shtrenjtë të jesh i famshëm”, Sharon Stone ankohet se i duhet gjithmonë të paguaj darkën e miqve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Është shumë e shtrenjtë të jesh i famshëm”, Sharon Stone ankohet se i duhet gjithmonë të paguaj darkën e miqve

Sharon Stone, e cila ka një pasuri të raportuar prej 40 milionë dollarësh që sa vjen e rritet, ankohet për çmimin e të qenit i pasur dhe i famshëm.

“Është shumë e shtrenjtë të jesh i famshëm,” tha Stone për InStyle.

“Dal për darkë, me 15 persona në tavolinë dhe kush e merr faturën? Sigurisht unë. Paguaj mbi 3000 dollarë gjithmonë, sa herë shkoj në një restorant”,-u shpreh aktorja.

Nëna e tre fëmijëve zbuloi gjithashtu në fillim të vitit 2023 se kishte humbur gjysmën e parave për shkak të kolapsit të Bankës Silicon Valley. Pa hyrë në detaje, aktorja inkurajoi të ftuarit të dërgojnë mesazhe dhe të dhurojnë para gjatë mbledhjes së fondeve të Fondit të Kërkimit të Kancerit të Grave (WCRF) në një mbrëmje të paharrueshme. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy