Fotoja me Alban Hoxhën, Çiljeta Xhilaga “shkrin” zemrat e ndjekësve, komentet e veçanta të ish-fermerëve për këngëtaren

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fotoja me Alban Hoxhën, Çiljeta Xhilaga “shkrin” zemrat e ndjekësve, komentet e veçanta të ish-fermerëve për këngëtaren

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun dhe njëkohësisht ish-fermerja, Çiljeta Xhilaga pas përfundimit të “Ferma VIP”  ka nisur pushimet me familjen e saj, Albanin dhe dy djemtë.

Ajo shpesh poston momente të bukura me djemtë dhe partnerin. Në llogarinë e saj në “Instagram”, këngëtarja ka postuar disa foto, ku nuk ka munguar një foto me partnerin.

Fotoja e çiftit na “shkriu” zemrat të gjithëve. Të shumta ishin dhe komentet nga ish-fermerët që kanë krijuar një shoqëri me këngëtaren gjatë izolimit në fermë.

“Çilipita”, shkruan blogerja Ditea Berisha duke e shoqëruar me disa emoji.

Advertisement

Nga ana tjetër Elsa Lila shkruan: Kam krushk unë jo shaka!

Çiljeta ka marrë shumë komente pozitive dhe nga ndjekësit e tjerë apo personazhe të njohur të showbiz-it./vizionplus.tv

View this post on Instagram

Advertisement

A post shared by 🎀 Ç𝓲𝓵𝓳𝓮𝓽𝓪 𝓧𝓱𝓲𝓵𝓪𝓰𝓪 🎀 (@ciljetaxhilaga)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy