“Hakmarrje” ndaj Xhesikës? Albano “thur” plane për t’i prishur qetësinë këngëtares dhe Buçkos

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Hakmarrje” ndaj Xhesikës? Albano “thur” plane për t’i prishur qetësinë këngëtares dhe Buçkos

Skuadra e kuqe ka filluar të thurë “intriga” ndaj Xhesikës dhe Gledisit.

Albano së bashku me Nikon, të cilët duhet t’i shërbejë Gledisit së bashku me Xhesikën, po planifikojnë disa mënyra për të marrë hakmarrje ndaj tyre.

Artisti ka sugjeruar që sapo ti zërë gjumi, të shkojnë të bërtasin jashtë për t’i zgjuar që t’i prishin qetësinë.

Ideja e tij u mirëprit nga fermerët, por kishte edhe kundërshtime pasi u “tmerruan” nga kundërpërgjigjja e Xhesikës, e cila mund t’i zgjojë ata në 6 të mëngjesit.

Advertisement

Pjesë nga biseda:

Albano: Duhet të presim sa t’i zejë gjumi, meqë janë tek shtëpia e Agait, ne e kemi të ndaluar të futemi brenda, por mund të presim jashtë tek ferrat. Sapo t’i zejë të fillojmë “aaaa, aaaa”, t’i tromaksim.

Floriani: Më pëlqen si ide.

Albano: Ulërasim si kafshë, me gjithë shpirt.

Advertisement

Roberti: Po të nesërmen në mëngjes? Të na vijë ajo që në 6 pastaj.

Albano: Do jemi barazim. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy