Johnny Depp pranon se i ka dhënë mariuanë vajzës në moshën 13 vjeçare!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Johnny Depp pranon se i ka dhënë mariuanë vajzës në moshën 13 vjeçare!

Johnny Depp ka deklaruar se i dha vajzës së tij Lily-Rose mariuanë kur ajo ishte 13 vjeç. Ai shpjegoi që besonte se ishte “prindërim i përgjegjshëm” sepse nuk e bëri vajzën e tij të kishte një përvojë të keqe ndërkohë që ai nuk ishte aty për të.

Ngjarja ka dalë në dritë në gjykatë pasi aktori po hedh në gjyq “News Group Newspapers” mbi një histori të botuar në “The Sun” në vitin 2018, e cila e cilësoi atë një “dhunues gruaje” – një pretendim që ai e mohon.

Gjyqi nisi në Gjykatën e Lartë në Londër me Depp dhe ish-gruan e tij Amber Heard. Depp doli në qëndrim për të dhënë dëshminë e tij dhe deklarata e dëshmitarit të tij u paraqit në gjykatë të martën.

Në dëshminë e tij, ai mbrojti vendimin e tij për t’i dhënë vajzës së tij drogë.

Advertisement

Johnny tha se dëshironte që aktorja aspiruese, tani 21 vjeç, të kishte një përvojë të sigurt me mariuanen në vitet e para të adoleshencës.

Depp mohon të gjitha akuzat se ai ishte i dhunshëm ndaj ish-gruas së tij Amanda.

The post Johnny Depp pranon se i ka dhënë mariuanë vajzës në moshën 13 vjeçare! appeared first on Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy