“Ka mision të drejtpërdrejtë”, vëllai i Albano Bogdos “sulmon” papritur Sonila Meçon: Do të kapi Prime-n

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ka mision të drejtpërdrejtë”, vëllai i Albano Bogdos “sulmon” papritur Sonila Meçon: Do të kapi Prime-n

Vëllai i Albanos, Kevin Bogdo ishte sot në Ferma Club me moderatorët Alma Çelaj dhe Syrjan Rahova ku shprehu papritur rezervat për opinionisten Sonila Meço.

Sipas Kevin, Sonila është treguar e padrejtë me Albanon dhe nuk ka mbajtur qëndrim të drejtë si me fermerët e tjerë.

“Dua ti thëm urime dhe mirë se erdhe në Prime Time Sonila Meços, Në fillim i tha atij djalit Tiktokist dhe pasi pa reagimin e publikut u bë fansja më e madhe. Dijonisi është djal kampion.

Pasi Albano tha se do dal nga gara dhe u mbyll lidhja me Fermën, Sonila tha se ishtë kërcënim 5-vjeçarësh.

Advertisement

Por pse nuk e tha Skëndërbeu i opinionistëve të Ferma VIP këtë edhe për Florin, kur tha se nëse humb sfidën nuk do pranojë të shkojë në Arameras.
Sonila më duket me mision të drejtëpërdrejtë. Është shumë e njëanshme. E ka parë që në fillim çfarë dmth t’i biesh në qafë dikujt që s’duhet.”, u shpreh Kevin Bogdo./vizionplus.tv

View this post on Instagram

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy