Konflikte të lëna përgjysmë, Niko: Gledisi më zgjodhi t’i shërbejë sepse ka probleme mes nesh

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Konflikte të lëna përgjysmë, Niko: Gledisi më zgjodhi t’i shërbejë sepse ka probleme mes nesh

Gledisi, kryefermeri i parë në “Fermën VIP”, zgjodhi Nikon dhe Albanon që t’iu shërbejnë.

Kjo zgjedhje duket se e ka bezdisur Nikon, pasi mendonte se arsyeja se Gledisi e zgjodhi që t’i shërbejë është sepse ata të dy kishin problem.

Niko u shpreh se mendonte se gjërat mes tyre ishin rregulluar, por në fakt çdo gjë ishte ndryshe, pasi asgjë nuk ishte zgjidhur.

“Unë e thash çfarë më pengoj, se në Primen e kaluar, ky kishte gjithë ditën që e thoshte emrin tim, por nuk guxoi dhe duhej të fliste Gloria në emrin tim. Mesa pash isha unë i pari që u zgjodha dhe e mbajta vath në vesh, por dhe ai e kishte mbajtur vath në vesh që do të bënte diçka kundër meje dhe u tregua”, tha Niko. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy