“Kur ke fëmijën afër…”, përlotet Bes Kallaku në “Ferma VIP”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Kur ke fëmijën afër…”, përlotet Bes Kallaku në “Ferma VIP”

Kryeplaku i “Ferma VIP”, Bes Kallaku është përlotur mbremjen e sotme.

Teksa po shihnte klipin e surprizës së Florit ku takoi vajzën e tij, ai është prekur.

“Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti”, tha Besi i përlotur.

Bes Kallaku është babi i dy fëmijëve, Ajka dhe Amen. Para pak kohësh, ai ka konfirmuar dhe ndarjen nga Xhensila Myrtezaj. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy