“Kush është lojtari më i mirë”, si përgjigjen Egzoni dhe Flori

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Kush është lojtari më i mirë”, si përgjigjen Egzoni dhe Flori

Rozana ka intervistuar fermerët se cili prej tyre mendojnë ata se është më i/e mirë.

Kësaj radhe u intervistua Egzoni nga këngëtarja, i cili ndryshe nga të tjerët dha një emër.

Sipas tij, Albano është një lojtar i fortë dhe interesant.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Rozana: Kë sheh ti si lojtar të mirë dhe të fortë?

Egzoni: Albanon.

Rozana: Albanon?

Egzoni: Po. Ai është më interesant, më i mirë dhe më i fortë. /vizionplus.tv/

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Po ashtu, të njëjtën pyetje Rozana i bëri edhe Florit.

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy