Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të të birit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të të birit

Edhe pse shumë aktiv në rrjetet sociale dhe në projektet e tij artistike, këngëtari i njohur Roland Hysi është treguar mjaft i rezervuzr për jetën private.

Por, mbrëmjen e djeshme ai ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin e ëmbë se është bërë baba për herë të dytë. Këngëtari gjithashtu zbuloi emrin e të porsalindurit, Eloi Hysa.

“Mirë se vjen, bebi! Lavdi Zotit!”, – shkroi Landi Hysa në fotot në “Instastory”.

Landi dhe partnerja e tij, Eva Ago janë prindër të një djali 3 vjeçar, Lukasit./vizionplus.tv

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy