“Le të gëzojmë që jemi bashkë”/ Agron Llakaj uron publikisht bashkëshorten në 36-vjetorin e martesës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Agron Llakaj konsiderohet si një nga emrat e mëdhenj të humorit shqiptar.

Dita e djeshme për të dhe bashkëshorten e tij, është e shënuar, pasi çifti feston 36-vjetorin e martesës.

Në këtë ditë, Llakaj ka zgjedhur të bëjë një urim special dhe publik për bashkëshorten e tij Konstandina.

Urimi i Agronit

Advertisement

“…36 vjet martese…E dashur Kostandina !… edhe pse ne kohe te veshtira, le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit…, e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos…, dashuri mbi dashurite ! ❤❤🥂🍾 Gezuar !

Kujtojmë që Agron Llakaj, prej vitesh prezanton formatin e suksesshëm të humorit që transmetohet në Vizion Plus, Al Pazar dhe formatin e përditshëm, Fake Off./VIZION PLUS/

View this post on Instagram

Advertisement

…36 vjet martese…E dashur Kostandina !…edhe pse ne kohe te veshtira , le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit…,e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos….,dashuri mbi dashurite ! ❤❤🥂🍾 Gezuar !

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on Jul 29, 2020 at 7:09am PDT

“Le të gëzojmë që jemi bashkë”/ Agron Llakaj uron publikisht bashkëshorten në 36-vjetorin e martesës shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy