LIVE/ Nis Ferma Vip, surprizat e mëdha të mbrëmjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
LIVE/ Nis Ferma Vip, surprizat e mëdha të mbrëmjes

Fillon “Prime” i tretë i spektaklit më të ndjekur në Shqipëri “Ferma Vip” i cili transmetohet çdo të hënë dhe të premte në orën 21:00 në Vizion Plus dhe 24 në 24 në dy kanale të dedikuara në Tring, “Ferma Vip 1” dhe “Ferma Vip 2”.

A i kanë kryer siç duhet urdhërat e Agait fermerët tanë? Kush nga fermerët ka qenë më aktivi gjatë këtyre ditëve?

Këto dhe shumë surpriza të tjera do t’i zbuloni tani LIVE në Vizion Plus dhe kanalet Tring…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy