“Mall të jemi bashkë”/ Kujt ia ndjen kaq shumë mungesën Flor Mumajesi?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtari Flori Mumajesi është rikthyer në rrjetet sociale pas publikimit të këngës më të re të tij, “Dhemb”.

Kënga është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka patur shumë komente pozitive. Pas kësaj Flori ka publikuar së fundi nëj foto ku shihet me bashkëpuntorët e tij, me djemtë e grupit Three Dots.

Ai është shprehur se ndjen mall për kohën kur ishin të gjithë bashkë pa rregulla duke festuar me njerëzit që i duan.

“Mall të jemi bashkë pa rregulla e ti bëjmë ata që na duan të festojnë. Lutem shëndetshëm e mbarë”, ka shkruar kantautori krah fotos me djemtë e grupit./ Living

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy