Manjola Nallbani nuk di të plaket/ Në superformë me bikini të zeza

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Manjola Nallbani nuk di të plaket/ Në superformë me bikini të zeza

Për këngëtaren Manjola Nallbani vitet janë vetëm numra.

Edhe pse pak ditë më parë festoi ditëlindjen dhe i kaluar të 50-tat, ajo tregoi edhe një herë formën e mirë fizike që gëzon.

Advertisement

Në “Instagram”, këngëtarja publikoi foto me bikini të zeza dhe komentet pozitive për trupin e saj nuk mungojnë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy