Megan Fox, një nga gratë më të bukura në botë, flet për pasiguritë që ka me pamjen e saj: “Nuk e kam dashur kurrë trupin tim”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Megan Fox, një nga gratë më të bukura në botë, flet për pasiguritë që ka me pamjen e saj: “Nuk e kam dashur kurrë trupin tim”

Ajo mund të konsiderohet si një nga femrat më të bukura në Hollywood, por kjo nuk do të thotë se ajo ndihet e tillë. Megan Fox, aktorja e njohur e “Transformers”, ka pozuar së fundmi për kopertinën e revistës “Sports Illustrated”, ku ndër të tjera ka zbuluar se nuk e ka dashur kurrëtrupin e saj dhe se vuan nga çrregullimi trupor dismorfik. “Unë kurrë nuk e shoh veten ashtu siç më shohin të tjerët. Nuk ka pasur një moment në jetën time që ta kam dashur trupin tim. Kurrë, kurrë”- tha ajo.

 

Megan Fox, një nga gratë më të bukura në botë,

 

Advertisement

Megan Fox, një nga gratë më të bukura në botë,

Kjo nuk është hera e parë që Fox flet hapur për problemet me trupin. Në një intervistë të përbashkët me Machine Gun Kelly në “British GQ Style” në tetor të vitit 2021, ajo tha: “Unë kam shumë pasiguri të thella. Mendoj se ose e futa veten, ose i lejova njerëzit e tjerë të më fusin në këtë kuti të çuditshme që nuk më përshtatet, aty ku nuk e kisha jetuar jetën time si vetja për një kohë të gjatë. Trupi im dukej sikur i përkiste familjes sime, apo Hollywood-it.”/Living/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy