Ndahet nga jeta këngëtari i njohur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndahet nga jeta këngëtari i njohur

Këngëtari, John Davis është ndarë nga jeta në moshën 66-vjeçare.

Davis, i cili ishte anëtar i grupit “Milli Vanilli”, raportohet se ditët e fundit ka qenë i infektuar me koronavirus.

Vajza e Davis ka reaguar me anë të një mesazhi pas vdekjes së të atit: “Ai bëri shumë njerëz të lumtur me të qeshurën dhe buzëqeshjen e tij, shpirtin e tij të lumtur, dashurinë dhe veçanërisht përmes muzikës së tij”.

Davis interpretoi “Girl You Knoë It’s True” të albumit të vitit 1989, ndërsa së bashku me Fabrice Morvan dhe Rob Pilatus, grupi shiti më shumë se 30 milionë kopje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy